Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град Варна, Виница
191 500 €
374 541.45 лв.

(1 710 €, 3 344.47 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 12:44 на 29 април, 2026 год.
Обявата е посетена 112 пъти.
Площ:
112 m2
Етаж:
3-ти от 4
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2027 г.

Описание на имота:

Агениция Bulgaria Estate предлага за продажба тристайни апартаменти, с изцяло югоизточно изложение и морска гледка в един от най-предпочитаните квартали за живеене във Варна-
Виница.

Апартаментите са с цени от 1700-1800 кв.м в зависимост от квадратурата и предлагат фронтална панорамна гледка към Черно море и към природен парк Виница.

Комплексът ще разполага с: видеонаблюдение, бариери, озеленяване и детска площадка. Сградите са две-на три и четири етажа.

Комплексът е разположен само на 3км (5мин с автомобил) от плажа на курорта Св. Константин, както и на 400м от спирката на автобус 31, свързващ квартал Виница с центъра на град Варна.

Цените на тристайните апартаменти започват от 191 539 евро. Сградите са на 3 и 4 етажа с асансьор.

Предлагат се също и ограничен брой четиристайни апартаменти.

Към апартаментите може да се закупят закрити гаражи и паркоместа на цени от 23 000 евро.

В допълнение, комплексът е разположен само на 3км (5мин с автомобил) от плажа на курорта Св. Константин, както и на 400м от автобусна спирка, свързваща квартал Виница с центъра на град Варна.

Таксата поддръжка възлиза само на 0.37 евроцента без ДДС на кв.м./месец.

Период на завършване: края на лято 2027 год.
Особености
Тухла
Асансьор
Контрол на достъпа
В затворен комплекс
За контакт:
0895 850 741
Брокер:
Нина Костова
0895850741
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция: