Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град Варна, Галата
298 700 €
584 206.42 лв.

(1 245 €, 2 435.01 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 12:21 на 4 май, 2026 год.
Обявата е посетена 150 пъти.
Площ:
240 m2
Етаж:
Партер от 6
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:

Ексклузивна оферта от Bulgaria Estate 3-стаен апартамент с веранда и нескриваема морска панорама, кв. Галата
Bulgaria Estate представя ексклузивен имот в един от най-престижните и предпочитани райони на гр. Варна кв. Галата. Апартаментът е разположен на главен път с лесен достъп и предлага впечатляваща, напълно нескриваема панорамна гледка към Варненския залив и морския хоризонт.

Жилището е 3-стаен апартамент с обща площ 239.14 кв.м., включваща 122.21 кв.м. чиста жилищна площ и изключителна веранда от 116.93 кв.м., която предоставя отлична възможност за обособяване на просторна зона за отдих, градина или панорамен кът с гледка към морето.

Разпределение:

Просторна дневна с морски изглед
2 спални
Входно антре
2 бани с тоалетни
Перално помещение
Килер
Голяма панорамна веранда
Имотът се отличава с функционално разпределение, светли и просторни помещения и отлични възможности за индивидуален интериорен дизайн. Големите прозорци подчертават морската панорама и създават усещане за простор и комфорт.

Предимства:

Енергийна ефективност клас А
Бутикова сграда с малък брой апартаменти
Керамични блокове с вградена топлоизолация
Висококачествена дограма с троен стъклопакет
Премиум вентилируема фасада
Отлична шумо- и топлоизолация
Smart Home система
Контролиран достъп и видеонаблюдение
Възможност за зарядна станция за електромобили
Луксозни общи части и озеленена среда
Това е рядка възможност да се сдобиете с имот от висок клас с изключително голяма външна площ и уникална морска гледка подходящ както за луксозно живеене, така и за дългосрочна инвестиция.